KONST / Litografier / Färglitografi 13878499
nr 1387 8499
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 173/280. Motivet: 31x42cm, yttermått inklusive ram: 43x54cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:27:45
24/3 15:57:00
150 kr
26/3 23:21:39
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz